Tour de France 2015

Tegoroczny Tour de France zapowiadał się fascynująco. Na starcie stanęło 4 najlepszych aktualnie na świecie kolarzy Froome, Contador, Nibali i Quintana. Cel tylko jeden - zwycięstwo.

Po 3 tygodni walki na mecie w Paryżu zwycięzcą okazał się Chris Froome. Pełen respekt za profesorsko rozegrany tour przez niego i drużynę Sky. Quintana nieco spóźnił się z formą, mogło być lepiej niż 2 miejsce.

Gratulacje też należą się Rafałowi Majce za wygranie etapu w przepięknym stylu.

Poniżej kilka impresji z tegorocznej wielkiej pętli.


Podsumowanie TdF 2015

Oficjalne podsumowanie TdF 2015 na krótkim filmie.


ORICA GreenEDGE na YouTube

W tym roku Australijska drużyna miała wiele pecha i nie odniosła żadnego znaczącego sukcesu. Ich kanał na YouTube jest jednak zdecydowanie najlepszy wśród wszystkich drużyn. Poniżej chyba najlepsze wideo z całego wyścigu – obraz po wypadku na 3 etapie okiem mechanika.


Zdjęcia - Strava & Gruber


Bartosz Huzarski - objawienie TdF 2015

O tym, że Bartek Huzarski jest nie byle jakim kolarzem wiemy od dawna. Ale o tym, że ma taki dar do pisania dowiedzieliśmy się dopiero podczas tegorocznej Wielkiej Pętli. Bartek na FB codziennie dzielił się wieloma ciekawymi spostrzeżeniami i radami. Polecam jego profil na FB!

Dzień 21Dzisiaj tylko słów kilka: Szampan smakował jak nigdy przedtem. Wyjątkowo nez dwóch zdań. To długo wyczekiwany...

Posted by Bartosz Huzarski on Sunday, July 26, 2015

Moja playlista z TdF 2015

Na koniec wszystkie wideo związane z Wielką Pętlą warte obejżenia. Miłego oglądania!