Cele na rok 2017

2016 był rokiem bardzo udanym. 2017 już się zaczął, najwyższa więc pora spisać kilka celów i planów na ten rok.

#1 5000 / 60000 / 150 / 15 / 150

W tym roku planuję spędzić na rowerze nieco więcej czasu niż w 2016. Założyłem sobie kilka bardzo konkretnych liczb, które chcę osiągnąć. Liczby to jedno, radość z jazdy to drugie. Czasem jednak przydaje się dodatkowa motywacja w postaci bardzo konkretnego celu do wykonania.

A co dokładnie zamierzam osiągnąć:

#2 Zdobyć conajmniej 20 szczytów i przełęczy

W tym roku nie będę się ograniczał tylko do Alpejskich Przełęczy. Jest wiele pięknych gór w Polsce i w Czechach, a tam też chcę pojeździć.

#3 Pojechać na conajmniej 5 dniową wyprawę rowerową

W ostatnich kilku latach byłem na kilku naprawdę fajnych weekendowych wyjazdach. Ciągle czytam jednak relacje z wyjazdów do Calpe, na Teneryfę, Kanary i muszę przyznać, że strasznie mi się coś takiego marzy! Tydzień na rowerze brzmi bajecznie. Plany są, musi się udać.

#4 Wziąć udział w conajmniej 5 imprezach rowerowych

W zeszłym roku był Säntis Classic, w 2015 BerGiBike i MTB X-Cross Bike. W tym roku chcę wziąć udział w conajmniej 5 imprezach. Mogą to być wyścigi, Gran Fonda, większe zorganizowane wyprawy. Nie ważne co, ważne żeby było fajne i w dużej grupie.

#5 Conajmniej 15 aktywnych dni z rodziną

Cel kontynuowany z zeszłego roku. Tym razem nieco bardziej przyłożę się do dokumentacji tego celu.

Cele dodatkowe

Tak tylko na koniec, mam jeszcze 3 małe cele dodatkowe. Po pierwsze kupić w końcu nowy rower MTB, po drugie spędzić więcej dni na rowerze MTB, po trzecie zorganizować więcej wspólnych wyjazdów w ramach Beskidy Bike Club. Realizacja tych celów jest bardzo zależna od wielu czynników, na które nie mam do końca wpływu. Jeśli nie uda się ich zrealizować, trudno…

Na koniec

Mam nadzieję, że w tym roku rower będzie mi dawał tak samo dużo radości, co w ubiegłym roku. Cele celami, najważniejsze to mieć czas, motywację i zdrowie.

No i fajnie jeśli czasu i motywacji wystarczy też na prowadzenie bloga… zobaczymy…

Newsletter

Bądź na bieżąco

Podobne wpisy